Visos prekės vietoje Nemokamas pristatymas nuo 150€ Pristatymas per 1 - 3 d. d. Mokėkite pristačius prekes
Visos prekės vietoje Pristatymas per 1 - 3 d. d. Nemokamas pristatymas nuo 150€ Mokėkite pristačius prekes

Popular toys

Populiariausi

Toys news

Naujienos

Toys sale

Išpardavimas

Sekite mus instagrame @ciokis

Žaislų parduotuvė

Esu linksmas, smalsus, draugiškas ir be galo mėgstantis žaisti paukščiukas Čiokis. Kviečiu tave į svečius, į internetinę žaislų parduotuvę. Čia karaliauja žaislai vaikams: kokybiški, mediniai, lavinamieji, loginiai, kūrybiniai, tokie, kurie skatina šypsotis ir džiaugtis smagia vaikyste. Ne paslaptis, kad žaisliukai vaikams yra puiki lavinamoji priemonė, todėl juos atrinkdamas visuomet galvoju apie tai, kokią emociją jis sukels mano mažiesiems draugams, kaip tėvai galės jį panaudoti ugdymo procese, o galbūt jis bus perduodamas iš kartos į kartą?

Mano internetinėje parduotuvėje rasi žaislų dar tik atrandantiems pasaulį kūdikiams, medinių virtuvėlių mėgstantiems išrasti naujus skonius virėjams, greičio mėgėjams automobilių trasų, o negalintiems ne dienos praleisti be lėlių jiems skirtų medinių namelių. Patiems rūpestingiausiems pasiūlysiu daktaro rinkinius, o svajojantiems kaip puoš pasaulinio lygio žvaigždes, žinoma, medinius kosmetinius staliukus ir grožio aksesuarų lagaminėlius. Jaukiems šeimos vakarams išsirinksi smagų stalo žaidimą, o galbūt įspūdingą dėlionę? Jei didžiąją laiko dalį praleidi lauke, būtinai apsižvalgyk tarp lauko žaislų. O jei mėgsti laisvalaikį leisti kūrybingai, tau patiks kartoniniai žaislai vaikams, kuriuos gali nuspalvinti pats.

Mano žaislų parduotuvė nuolat pildosi vaikų kambario prekėmis bei detalėmis. Vaiko kambarys turi būti gražus, skatintis kūrybingumą, leisti atsipalaiduoti ir svajoti. Visos kambario interjero prekės yra pagamintos tik iš kokybiškų ir natūralių medžiagų, didelis dėmesys skiriamas detalėms, spalvoms. Todėl skirkite dėmesį vaikų kambario interjerui, o aš tam padėsiu, tegul jis įkvepia žaidimams!

Taip, žaislai vaikams geriausia dovana mažyliui. Bet kaip nepasimesti jų pasirinkimo gausoje?
Žinoma, vaikai renkasi pagal emociją, bet suaugusieji trokšta, kad jis būtų dar ir naudingas, lavinantis, skatinantis skirtingus įgūdžius ir, aišku, saugus. Mano žaislų parduotuvė siūlo tokius žaislus, kad abi pusės liktų laimingos. Žaislai yra kruopščiai atrinkti, didelis dėmesys skiriamas saugumo reikalavimams.

Informuojame, kad mūsų interneto svetainėje yra naudojami analitiniai ir funkciniai slapukai. Plačiau su slapukais galite susipažinti mūsų slapukų politikoje. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą galite atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“.

View more
Sutinku