Mediniai žaislai

Rodoma 1–20 iš 355

 • Virtuvė su garsais, apšvietimu Kaina: 117.00 su PVM
 • Virtuvė Retro su apšvietimu Kaina: 120.00 su PVM
 • Virtuvėlė Delux Kaina: 105.00 78.00 su PVM
 • Dėlionė Europos žemėlapis Kaina: 13.50 su PVM
 • Dėlionė Pasaulio žemėlapis Kaina: 13.50 su PVM
 • Dėlionė Pasaulio žemėlapis su gyvūnais Kaina: 8.99 su PVM
 • Dėlionė- žaidimas Pasaulio gyvūnai Kaina: 15.50 su PVM
 • Namelis 120 cm su LED Kaina: 149.00 129.00 su PVM
 • Virtuvė Scandi Kaina: 95.00 su PVM
 • Virtuvė Vintage Kaina: 105.00 su PVM
 • Lėlių namas 112 cm Kaina: 125.00 su PVM
 • Lėlių namas 77 cm Kaina: 79.00 su PVM
 • Traukinio bėgiai 70 dalių Kaina: 43.00 36.99 su PVM
 • Žaislinė parduotuvė, prekystalis Kaina: 105.00 su PVM
 • Dėlionė Dinozaurų planeta Kaina: 13.50 su PVM
 • Dėlionė Kelyje Kaina: 8.99 su PVM
 • Dėlionė Miškas Kaina: 8.99 su PVM
 • Dėlionė Nuotykiai mieste Kaina: 8.99 su PVM
 • Dėlionė Povandeninis pasaulis Kaina: 8.99 su PVM
 • Dėlionė Princesės Kaina: 13.50 su PVM

Labas,

Susipažinkime!

Esu linksmas, smalsus, draugiškas ir be galo mėgstantis žaisti paukščiukas Čiokis. Kviečiu tave į svečius, į pasaulį, kuriame karaliauja žaislai vaikams: kokybiški, mediniai, lavinamieji, loginiai, kūrybiniai, tokie, kurie skatina šypsotis ir džiaugtis smagia vaikyste. Ne paslaptis, kad žaisliukai vaikams yra puiki lavinamoji priemonė, todėl juos atrinkdamas visuomet galvoju apie tai, kokią emociją jis sukels mano mažiesiems draugams, kaip tėvai galės jį panaudoti ugdymo procese, o galbūt jis bus perduodamas iš kartos į kartą?

Mano internetinėje parduotuvėje rasi žaislų dar tik atrandantiems pasaulį kūdikiams, medinių virtuvėlių mėgstantiems išrasti naujus skonius virėjams, greičio mėgėjams automobilių trasų, o negalintiems ne dienos praleisti be lėlių jiems skirtų medinių namelių. Patiems rūpestingiausiems pasiūlysiu daktaro rinkinius, o svajojantiems kaip puoš pasaulinio lygio žvaigždes, žinoma, medinius kosmetinius staliukus ir grožio aksesuarų lagaminėlius. Jaukiems šeimos vakarams išsirinksi smagų stalo žaidimą, o galbūt įspūdingą dėlionę? Jei didžiąją laiko dalį praleidi lauke, būtinai apsižvalgyk tarp lauko žaislų. O jei mėgsti laisvalaikį leisti kūrybingai, tau patiks kartoniniai žaislai, kuriuos gali nuspalvinti pats.

Mano žaislų parduotuvė nuolat pildosi vaikų kambario prekėmis bei detalėmis. Vaiko kambarys turi būti gražus, skatintis kūrybingumą, leisti atsipalaiduoti ir svajoti. Visos kambario interjero prekės yra pagamintos tik iš kokybiškų ir natūralių medžiagų, didelis dėmesys skiriamas detalėms, spalvoms. Todėl skirkite dėmesį vaikų kambario interjerui, o aš tam padėsiu, tegul jis įkvepia žaidimams!

Taip, žaislai vaikams geriausia dovana mažyliui. Bet kaip nepasimesti jų pasirinkimo gausoje? Žinoma, vaikai renkasi pagal emociją, bet suaugusieji trokšta, kad jis būtų dar ir naudingas, lavinantis, skatinantis skirtingus įgūdžius ir, aišku, saugus. Mano žaislų parduotuvė siūlo tokius žaislus, kad abi pusės liktų laimingos. Žaislai yra kruopščiai atrinkti, didelis dėmesys skiriamas saugumo reikalavimams. Renkantis žaislą nepamirškit atsižvelgti į vaiko pomėgius ir amžių. Nors dažniausiai amžius būna tik rekomendacinio pobūdžio, bet jei nežinote ko tiksliai ieškote nuo šios kategorijos bus lengviau pradėti ir nepasimesti.

1 metų vaikams žaislai turi būti kuo paprastesni ir aiškesni. Jie turi stimuliuoti smalsumą ir norą judėti. Todėl labiausiai rekomenduojame rinktis tarp traukiamų medinių žaislų arba visų tėvelių mėgiamų stumdukų. Lavinamieji stumdukai – viena iš populiariausių dovana 1-ojo gimtadienio proga. Jie ne tik ugdo stambiąją motoriką, bet ir turi daugybę smagios veiklos savyje!

Nuo 3 metų žaislai vaikams tampa labiau funkcionalūs. Tokio amžiaus vaikai yra labai smalsūs, judrūs, juos pradeda dominti bendraamžiai, todėl tampa vis įdomiau žaisti vaidmenų žaidimus. Populiariausi ir labiausiai laukiami tampa skirtingų profesijų rinkiniai: gydytojų, kirpėjų, pardavėjų, mechanikų, veterinarų, virėjų. Vaikai pradeda svajoti apie nuosavą medinę virtuvėlę, modernią parduotuvę, milžinišką lėlių namą. Taip pat vis labiau pradeda domėtis žaislais, kurie skatina kūrybą, kažką statyti ir meistrauti. Tam puikiai tiks mediniai meistro stalai, medinės automobilių trasos ir geležinkeliai. Tokio amžiaus vaikai mėgsta fantazuoti, kurti personažus, žaisdamas tyrinėja aplinką, supranta kaip joje elgtis, pradeda formuoti socialinius įgūdžius.

Nuo 5 metų tėvai dažniausiai ieško tokius žaislus, kurie būtų originalūs, mokomieji. Žaislai vaikams tampa vis labiau edukaciniai, skatinantys skaitymo ar rašymo įgūdžius. Šiuolaikiniai tėvai supranta, kad mokytis žaidžiant yra įdomiau, lengviau įtraukti į procesą vaikus. Tam puikiai tiks dėlionės, stalo žaidimai ar kiti kūrybiniai rinkiniai.

Žaislų parduotuvė sukurta taip, kad tėveliai be papildomų rūpesčių galėtų įsigyti vaikų svajonių žaislą. Pirkdami internetu sutaupysite savo laiką ir tikrai nereikės apžiūrėti žaislo „gyvai“ prekybos centruose, nes visos prekės yra smulkiai aprašytos, yra įdėtos realios nuotraukos, o socialiniuose tinkluose galite paskaityti visus pirkėjų atsiliepimus. Internetinėje parduotuvėje Čiokis žaislai vaikams suskirstyti pagal kategorijas, todėl rinktis nebus sunku. Atkreipkite dėmesį, kad didžioji dalis žaislų yra mediniai. Apie jų naudą vaikams tikriausiai net priminti nereikia. O man jie patys šilčiausi, maloniausi ir originaliausi žaislai, kuriuos galiu pasiūlyti savo mažiesiems draugams. Rinkitės juos ir jus!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!